שיטות טיפול אלטרנטיבי

טיפול אלטרנטיבי רגשי

בעולם המודרני, אנו עדים למודעות הולכת וגוברת לחשיבות בריאות הנפש. לצד שיטות הטיפול הפסיכולוגיות הקלאסיות, צומח תחום טיפול אלטרנטיבי רגשי, המציע מגוון גישות ייחודיות להתמודדות עם קשיים רגשיים. מהו טיפול אלטרנטיבי רגשי? טיפול אלטרנטיבי רגשי מתייחס למגוון גישות טיפוליות שאינן מוכרות או מקובלות על ידי הפסיכולוגיה הקלאסית. גישות אלו מבוססות על תיאוריות ותפיסות עולם מגוונות,

להמשך קריאה >

טיפול רוחני

אנו עדים לפריחה של גישות טיפוליות ייחודיות, המכונות "טיפול רוחני". גישות אלו מציעות זווית ראייה ייחודית לטיפול באדם, תוך התמקדות בחיבור של האדם למהותו הפנימית, טיפוח מודעות עצמית וחיבור לטבע. מהו טיפול רוחני? ​טיפול רוחני אינו תחום מוגדר אחד, אלא אוסף של גישות טיפוליות המשלבות עקרונות רוחניים ופילוסופיים בטיפול רגשי. גישות אלו מתמקדות בחיבור של האדם למהותו הפנימית, לערכים עמוקים יותר, ולמקורות של כוח וחוכמה פנימיים.

להמשך קריאה >

טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי מבוסס על האמונה שקיימת אנרגיה סביב כל גוף חי, המשפיעה על בריאותנו הפיזית, הנפשית והרוחנית. אנרגיה זו זורמת דרך מסלולים מיוחדים בגוף, הנקראים מרידיאנים, וניתן להשפיע עליה באמצעות מגע עדין, הנחת ידיים, שימוש בכלים מיוחדים, או אפילו דרך המחשבה והכוונה.

להמשך קריאה >